Blogger Widgets

25. marca 2012

Prvé kolo Our Sound Of Eurovision 2012 vyhral Tooji


Včera na našom blogu prebehlo finále prvého kola ankety Our Sound Of Eurovision 2012, ktorá priebežne monitoruje popularitu 42 súťažných skladieb tohtoročnej Eurovízie. Zo semifinálových častí postúpilo do finále 20 piesní, ktorým ste vyjadrili najväčšiu priazeň. Vo včerajšom finálovom súboji sa k ním pridalo 6 automatických finalistov. Pozrime sa teraz ako dopadlo vaše hlasovanie.

VÍŤAZ 1. KOLA OUR SOUND OF EUROVISION 2012:
TOOJI - STAY

Absolútnym víťazom prvého kola našej a vašej ankety sa stál reprezentant Nórska TOOJI, ktorý sa na eurovíznom pódiu predstaví so skladbou STAY. Vo včerajšom finále získal 29 HLASOV, čo predstavuje 60% všetkých hlasov. Tesne za ním sa umiestnila francúzska reprezentantka ANGGUN so skladbou ECHO (YOU AND I), ktorej ste zaslali 27 HLASOV, respektíve 56% všetkých hlasov. Na bronzovú priečku sa prebojovala speváčka SABINA BABAYEVA, ktorá bude na Eurovízii 2012 reprezentovať Azerbajdžan s piesňou WHEN THE MUSIC DIES. Tá od vás dostala 24 HLASOV, čiže zaujala 50% hlasujúcich fanúšikov.

Reprezentant Slovenska spevák MAX JASON MAI sa so skladbou DON'T CLOSE YOUR EYES dostal na  štvrté miesto, ku ktorému mu dopomohlo 17 HLASOV, čo predstavuje 35% z celkového počtu odovzdaných hlasov.

S najväčším neúspechom sa u vás stretli hneď tri finálové skladby. Reprezentantom Švajčiarska (SINPLUS - UNBREAKABLE), Izraela (IZABO - TIME) a Spojeného Kráľovstva (ENGELBERT HUMPERDINCK - LOVE WILL SET YOU FREE) ste nezaslali ani jeden hlas a stávajú sa tak outsiderami našej ankety.

Výsledky  včerajšieho hlasovania (kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Veríme, že vás naša anketa zaujala a zapojíte sa aj do jej druhého kola, ktoré štartuje už v utorok 27. marca.


VIDEO: youtube.com

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára